Drodzy Posiadacze Kart,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma nowościami. Wychodzimy z naszej relacji z GPS, więc będzie to oznaczać pewne zmiany. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe informacje, które będą miały wpływ na konto osób, które takie karty posiadają.

Od 30 czerwca 2023 r. właściciel karty nie będzie mógł wydawać środków z karty GPS ani dokonywać dalszych transakcji na koncie.

Od tej daty {30/6/2023} klient może odzyskać wszelkie niewygasłe środki na koncie, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta pod numerem +48 224906923. Należy pamiętać, że konieczne będzie przedstawienie zaktualizowanego dowodu tożsamości i dowodu adresu. Po otrzymaniu zaktualizowanej identyfikacji EML zainicjuje wymianę karty, jeśli to możliwe, która zostanie wysłana na podany adres.

Jeśli klient skontaktuje się z nami ale nie będzie możliwości wydania karty zastępczej, dołożymy wszelkich starań w celu ustalenia alternatywnego sposobu realizacji karty.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzyć wszystkiego najlepszego.

O Flex-e-card

Flex-e-card.com to wygodny i prosty w obsłudze sposób zakupu kart podarunkowych przez internet. Administratorem portalu jest Flex-e-card, lider na rynku kart podarunkowych dla centrów handlowych..

Flex-e-card rozwinęło działalność kart podarunkowych dla centrów handlowych w Europie, poprzez wdrożenie pierwszego programu w centrum handlowym Bullring w Birmingham (Wielka Brytania). Obecnie program działa w ponad 60 centrach w Wielkiej Brytanii. W Polsce, Flex-e-card funkcjonuje od roku 2007. Obecnie współpracujemy z największymi polskimi centrami handlowymi.  

Flex-e-card dostarcza zintegrowane rozwiązania zarządzania programem kart podarunkowych i procesowania transakcji na kartach. Firma współpracuje z MasterCard, Visa i wybranymi partnerami bankowymi. Platforma technologiczna firmy, chroniona prawami patentowymi,  jest w całości własnością jej dyrektorów i pracowników.  Skontaktuj sie z nami w celu uzyskania bliższych szczegółów.

Flex-e-card Ltd. is registered in England and Wales. 
Numer zarejestrowania 11321821 
Numer identyfikacji podatnika 322241844

Dowiedz się więcej o Flex-e-card z Telegraph.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.